Przyjdź do Wiedźmy ze swoim problemem, a ona przygotuje składniki i wrzuci je do kotła: porcję młodych, dziewiczych koncepcji, kwartę doświadczenia przodków i wiązkę świeżego, ściętego podczas nowiu humoru…

__________________


TWORZYMY:


GRY PLANSZOWE, KARCIANE, EDUKACYJNE

Masz gotową koncepcję, ale nie masz środków? Czy może masz środki, ale koncepcja wymaga dopracowania? Może masz wszystko, ale chcesz żeby to ktoś doświadczony zajął się procesem wydania? W każdym z tych przypadków znajdziemy dla Ciebie rozwiązanie.


GRY PROMOCYJNE

Chcesz wypromować nowy produkt, wzmocnić lojalność klientów lub wesprzeć proces rebrandingu – zamów grę planszową, która niskim kosztem pomoże osiągnąć Twój cel i dzięki swojej formie na długo zapadnie w pamięci odbiorców.


CASE STUDY

Atrakcyjne, rozbudowane, osadzone w rzeczywistości lub w alternatywnym świecie sytuacje , oceniające bieżący lub rozwojowy potencjał pracowników lub kandydatów.


REKLAMA / COPYWRITING

Wyróżnij swoje produkty i firmę oraz zaznacz swoją pozycję na rynku dzięki głęboko przemyślanym i bogatym w wyjątkową treść opisom i tekstom. Zadbamy o równowagę pomiędzy zawartością merytoryczną, a atrakcyjną formą, docierając do jak najszerszego spektrum odbiorców. Błyskotliwość, ale i zarazem prostota opracowywanych przez nas materiałów jest kluczem do zbudowania lub wzmocnienia świadomości marki wśród Twoich klientów.

___________


Zapytaj o próbki poszczególnych materiałów korzystając z formularza kontaktowego:

 Kontakt