Jaki prezent komunijny dla chłopca Podpowiadamy

Sezon na uroczystości komunijne w pełni. Zapewne wielu z Was po otrzymaniu zaproszenia na to ważne z perspektywy młodego człowieka wydarzenie zadaje sobie fundamentalne pytanie – jaki prezent na komunię dla chłopca np. książka byłaby najbardziej odpowiednia? Mamy dla Was kilka uniwersalnych propozycji, które z pewnością sprawią, że na twarzy dziecka zagości szeroki uśmiech.

Nie sil się na wyjątkowość…

… bo tak naprawdę wszystko już było. Ważne, by prezent spełniał swoją najbardziej podstawową funkcję – ucieszył tego, kto prezent otrzymuje. Jednocześnie powinien on gloryfikować i upamiętniać ten wyjątkowy dzień.  W przypadku prezentu dla siedmiolatka ważne jest również, by był on relatywnie funkcjonalny. Co więc wybrać?

Złoto lub srebro

Konkretniej łańcuszek z Matką Boską bądź Krzyżykiem. Oczywiście odpowiednio dobrany pod wygląd fizyczny chłopca. Jest to najmniej oryginalny, ale zawsze pożądany na tego typu imprezie prezent.

Zegarek

Kolejny prezent z serii “klasyka gatunku”. To od nas zależy, czy będzie to zegarek typowo sportowy czy zdecydujemy się na bardziej wizytową, elegancką opcję. Zamiast klasycznego zegarka możemy zdecydować się również na Smartwatch – obecnie to najbardziej pożądany przez dzieciaki upominek.

Rower

Również rozwiązanie ponadczasowe. Często rower otrzymany na pierwszą komunię jest również pierwszym, pełnoprawnym rowerem w życiu młodego człowieka. Spełnia też bardzo pożyteczną funkcję – zachęca do aktywnego spędzania czasu.

Artykuły sportowe

Z racji tego, że mali chłopcy bardzo często uwielbiają biegać za piłką, pływać bądź też uprawiać jakąkolwiek aktywność sprzęt sportowy to także świetny prezent na komunię. Rodzaj takiego oprzyrządowania zależy oczywiście od tego, co chłopak lubi robić najbardziej – potrzebny będzie porządny wywiad środowiskowy!

A jeżeli nie to…

… zawsze możemy zdecydować się na podarowanie chłopcu najbardziej uniwersalnego prezentu na jakikolwiek jubileusz. Koperta z banknotem ucieszy dziecko równie mocno, co fizyczny prezent. Wybór należy do Ciebie!